Wiadomości

  • 2 listopada 2015
  • 5 grudnia 2015
  • wyświetleń: 2753

Formacja Chatelet w Bielsku

Za nami:

Mikołajki na wesoło - Formacja Chatelet "Wojna płci". Wojna płci - to tytuł spektaklu kabaretowego, który 5 grudnia w Bielsku-Białej zaprezentuje Formacja Chatelet.Formacja Chatelet - niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy - ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości. Najwięcej przyjemności sprawia im dawanie przyjemności (cokolwiek to znaczy). Formacja powstała nagle w Krakowie... i niech trwa. Niewątpliwie jest to najbardziej przystojny mentalnie kabaret w Polsce - nie wierz innym, którzy twierdzą inaczej.

Kochają być na scenie - jako Formacja Chatelet, w różnych konfiguracjach personalnych, istnieją już od grudnia 1996, obecnie działają w składzie: Adam Małczyk, Michał Pałubski i Barbara Tomkowiak. Jak sami twierdzą jest to skład optymalny, a Chatelet jest przez to w szczytowej formie!

Formacja Chatelet wystąpi w Domu Muzyki BCK 5 grudnia o godzinie 18.00. Bilety w cenie 35 zł (miejsca II) i 50 zł (miejsca I).

BM / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj