bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 października 2015
  • 3 listopada 2015
  • wyświetleń: 16786

Pod szkołami grasuje pedofil?

Mieszkańcy Kóz zostali zaalarmowani przez bielską policję, że w rejonie Szkoły Podstawowej nr 1 nieznany mężczyzna zaczepiał dzieci proponując podwiezienie samochodem.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Kozach otrzymał informację z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białęj, że w dniu 13 października w okolicach szkoły nieznany mężczyzna zaczepiał dzieci proponując podwiezienie samochodem.

- Wszystkich, którzy mają jakąkolwiek informację odnośnie powyższego zdarzenia proszę o kontakt ze szkołą lub z KMP w Bielsku-Białej. Nauczycieli zobowiązuję do przeprowadzenia pogadanek na temat w/w zagrożeń. Rodziców proszę o rozmowy z dziećmi w domu na powyższy temat - poinformował dyrektor Tomasz Pająk.

W internecie, a dokładnie na stronie "Kozy News", rozgorzała dyskusja na temat pedofila. Pojawiają się informacje, że mężczyzna był widziany również w Bielsku-Białej pod Szkołą Podstawową nr 33 oraz w Buczkowicach.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.