bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 października 2015
  • wyświetleń: 2170

Ze złości na kolegę podpalili Matiza

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy są podejrzani o podpalenie samochodu. Sprawcy spowodowali szkody w wysokości ponad 2 tys. zł. Za przestępstwo to grozi im teraz do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w w nocy na czechowickiej ulicy Legionów. Dwaj młodzi mężczyźni pili wspólnie alkohol. W czasie imprezy starszy z nich zaczął się żalić na swojego kolegę, którego obwiniał o to, że przyczynił się do zwolnienia go z pracy. Mężczyźni uknuli zemstę i w odwecie postanowili spalić jego samochód. Nie wiedzieli jednak, że Daewoo Matiz, którego najpierw oblali łatwopalną substancją, a następnie podpalili, w rzeczywistości należy do jego siostry.

Krótko po tym zdarzeniu obaj podpalacze zostali zatrzymani. 28-latek i jego o 3 lata młodszy wspólnik spędzili noc w policyjnym areszcie. Usłyszeli już zarzuty. O ich dalszym losie zdecyduje teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.