bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 października 2015
  • wyświetleń: 2513

Dyskusja o drogach rowerowych

Za nami:

Dziś w siedzibie Miejskiego Zarządu Dróg przy ulicy Grażyńskiego odbędzie się posiedzienie Komisji Gospodarki Miejskiej i Mieszkalnictwa oraz Komisji Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska, na którym zostanie poruszony temat dróg rowerowych w mieście.

Reklama

lotnisko, droga rowerowa, rolkostrada
Droga rowerowa wzdłuż bielskiego lotniska · fot. bielsko.info


- Od początku mojej pracy radnego Rady Miejskiej Bielska-Białej upominam się o debatę na temat dróg rowerowych w naszym mieście. Wiosną bieżącego roku zwróciłem się do przewodniczących dwóch komisji naszej Rady, o zorganizowanie wspólnego posiedzenia na ten temat. Rozmawiałem też z Dyrektorem Miejskiego Zarządu Dróg. Początkowo spotkanie planowano zorganizować w okresie wiosennym, potem mówiło się o wrześniu, jednak zaangażowanie MZD w organizację Zjazdu Drogowców Miejskich opóźniło całą sprawę. Wreszcie - jest!- mówi Bronisław Szafarczyk, radny Rady Miejskiej w Bielsku-Białej.

Posiedzenia Komisji Rady są otwarte dla wszystkich. Początek spotkania o godzinie 16.00.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.