bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 października 2015
  • wyświetleń: 4856

Pożar marketu w Jaworzu - wideo

W niedzielę wieczorem, około godziny 17.00, dyżurny Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej otrzymał zgłoszenie o pożarze w Centrum Handlowym w Jaworzu.Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy stwierdzili, że pożarem objęty jest magazyn odpadów suchych i mokrych, otwarty wcześniej przez obsługę jednego ze sklepów. Podano prądy wody na palące się kartony i jednocześnie przystąpiono do otwierania i sprawdzania sąsiednich pomieszczeń, do których także przedostał się ogień poprzez podwieszany sufit. Pożarem objęta była również część zadaszenia znajdującego się bezpośrednio nad magazynami. W całym obiekcie występowało silne zadymienie utrudniające lokalizację pożaru.

Na miejsce działań zostało zadysponowanych w sumie 12 wozów bojowych straży pożarnej, z czego 7 z Ochotniczych Straży Pożarnych. W akcji uczestniczyło 50 strażaków. Działania zakończono około godziny 21.15. Pożar zaklasyfikowano jako średni. Przyczynę jego powstania ustalają policjanci.

ab / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.