Wiadomości
- 23 października 2015
- wyświetleń: 3590
Uwaga na podpalacza samochodów
W czwartek około godziny 20.00 policja otrzymała zgłoszenie o pożarze czterech pojazdów na ulicy Skośnej. Oględziny biegłego z zakresu pożarnictwa wskazują, że było to najprawdopodobniej podpalenie.
Bielska policja prowadzi czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy. - To działania zakrojone na bardzo szeroką skalę. Apelujemy do osób, które były świadkami tych zdarzeń lub widziały kogoś, kto zachowywał się w tym miejscu podejrzanie, o kontakt z bielską policją pod numerem alarmowym 997 i 112. Gwarantujemy pełną anonimowość - informuje nadkomisarz Elwira Jurasz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.