bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 października 2015
  • 12 listopada 2015
  • wyświetleń: 6857

Fiata 500 do wygrania w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

W dniach 23 października - 15 listopada Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza do udziału w loterii. Nagrodami w loterii jest 200 kart podarunkowych przedpłaconych o wartości 50 zł do realizacji w sklepach centrum oraz kultowy Fiat 500. Kto okaże się szczęśliwym posiadaczem samochodu przekonamy się już 15 listopada, kiedy odbędzie się finałowe losowanie.

Reklama

Fiat 500, sarni stok


Co zrobić, aby wziąć udział w losowaniu kart podarunkowych? Po pierwsze w okresie od 23 października do 15 listopada trzeba zrobić zakupy na kwotę minimum 50 zł (kwota na jednym paragonie), zgłosić się do Punktu Obsługi Loterii (zlokalizowanego przy głównym wejściu), a następnie zarejestrować paragon oraz odebrać od hostessy kupon ze zdrapką. Do wygrania jest w sumie 200 kart podarunkowych o wartości 50 zł.

Osoby, które chcą zagrać o główną nagrodę Fiata 500, muszą wypełnić jeszcze kupon, wrzucić do urny i zgłosić się na finałowe losowanie 15 listopada o godz. 16:00 (obecność jest obowiązkowa).

Oczywiście im więcej paragonów, tym więcej kuponów i w efekcie szans na wygraną. Regulamin loterii oraz lista sklepów, w których można zrealizować karty podarunkowe dostępna jest w Punkcie Obsługi Loterii.

ups / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj