bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 września 2011
  • wyświetleń: 2820

Zatrzymani nieletni złodzieje

Policjanci z komisariatu III zatrzymali dwóch 16-latków, którzy skradli elektronarzędzia o wartości 6 tys. zł. Część skradzionego przez nich mienia odzyskano. Sprawcy trafili do Policyjnej Izby Dziecka.

Do zdarzenia doszło na ul. Mickiewicza w Bielsku-Białej. Sprawcy wykorzystali rusztowanie zamontowane na jednej z kamienic i jak po drabinie wspięli się do jednego z mieszkań, w którym właściciel pozostawił otwarte okno. Z mieszkania skradli elektronarzędzia o wartości 6 tys. zł. Złodziei zauważyli policjanci. Ruszyli za nimi w pościg. Sprawcy starali się ukryć na dachu jednej z kamienic, gdzie zostali zatrzymani przez stróżów prawa. Odzyskano część zrabowanego przez nich mienia.

W przeszłości nieletni byli już notowani za podobne czyny. O ich losie zadecyduje Sąd Rodzinny, który może przydzielić im kuratora, umieścić w ośrodku wychowawczym lub poprawczaku.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.