bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 września 2011
  • wyświetleń: 2642

Pijany kierowca sprawcą wypadku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Ponad 1,5 promila alkoholu wykazało badanie 64-letniego kierowcy forda focusa, który w poniedziałek spowodował wypadek w Mazańcowicach. Do szpitala przewieziono pięć osób. Policjanci z drogówki ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Z ustaleń wynika, że kierowca forda utracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Próbując z niego wyjechać, doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym z przeciwnego kierunku busem marki iveco, którym podróżowało pięć osób.

Do szpitala trafił 69-letni kierowca busa oraz czterej pasażerowie w wieku 22, 23, 25 i 35 lat, którzy doznali ogólnych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca forda miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Sprawca został przewieziony do policyjnego aresztu. Za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości może trafić do więzienia na najbliższe 4,5 roku.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj