Wiadomości

  • 12 października 2015
  • 22 listopada 2015
  • wyświetleń: 5069

Komedia "Kiedy kota nie ma..."

Za nami:

W niedzielę 22 listopada na deskach Bielskiego Centrum Kultury zagości jedna z najlepszych komedii sezonu. Zaprszaszamy na komedię "Kiedy kota nie ma" w wykonaniu aktorów Teatru Capitol.

kiedy kota nie ma
fot. mat. prasowe


"Kiedy kota nie ma..." istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? - odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora:
Edward Małek, tel. 506 55 39 37, mail: biuro@edma.art.pl, http://www.edma.art.pl

Bilety indywidualne: Bielsko-Biała BCK Dom Muzyki, ul.Słowackiego 27,
http://www.bck.bielsko.pl oraz: http://www.kupbilecik.pl

kiedy kota nie ma

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj