Wiadomości

  • 25 września 2015
  • wyświetleń: 4334

Sprzedawał dopalacze spod lady

Policjanci z referatu antynarkotykowego bielskiej komendy zatrzymali 22-letniego sklepikarza podejrzanego o posiadanie środków odurzających i dopalaczy. Zatrzymanie mężczyzny to efekt wspólnej akcji śledczych i inspektorów bielskiego Sanepidu. Za przestępstwa te sprawca może trafić za kraty na najbliższe 3 lata.

Policjanci zajmujący się na co dzień zwalczeniem przestępczości narkotykowej wspólnie z inspektorami Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bielsku-Białej prowadzą regularne kontrole miejsc, w których można zakupić dopalacze. Podczas ostatniej kontroli, w jednym z bielskich sklepów spożywczych przy ul. 11 Listopada, zatrzymali młodego sprzedawcę, który posiadał marihuanę oraz inne środki, które realnie zagrażają zdrowiu i życiu ludzkiemu.

Środki odurzające zabezpieczono, a ich właściciel usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator. Śledczy sprawdzają teraz, czy mężczyzna oprócz handlu artykułami spożywczymi, prowadził też nielegalny handel dopalaczami.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.