bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 31 sierpnia 2015
  • 1 września 2015
  • wyświetleń: 5608

Dymisja wiceprezesa Podbeskidzia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

31 sierpnia Jarosław Matusiak, wiceprezes zarządu Podbeskidzia z ramienia firmy Murapol, głównego sponsora klubu TS Podbeskidzie, zrezygnował z zajmowanego stanowiska.

murapol
Murapol wycofa się z Podbeskidzia? · fot. bielsko.info


Prawdziwe trzęsienie ziemi w Podbeskidziu! Z funkcji wiceprezesa klubu zrezygnował Jarosław Matusiak, przedstawiciel firmy Murapol, głównego sponsora TS Podbeskidzie.

Oświadczenie Jarosława Matusiaka

Zarządzanie klubem sportowym, w którym przeplatają się dwie różne wizje, jak ma on funkcjonować w chwili obecnej, przede wszystkim pod względem sportowym oraz organizacyjnym, a także czym ma być i co ma znaczyć w przyszłości, jest niemożliwe.

Strategia powinna być jednoznacznie ukierunkowana oraz konsekwentnie realizowana. Stąd moja decyzja o rezygnacji ze stanowiska wiceprezesa Zarządu. Uważam, że drużyna ma duży potencjał. Tak samo, jak ludzie, którzy pracują w klubie. Trzeba to wykorzystać, ponieważ mogą oni zrobić dla tego klubu jeszcze więcej dobrego. I tego właśnie im życzę, dziękując za to, co zrobili do tej pory.

Podziękowania chciałem skierować również do kibiców, z którymi miałem okazję współpracować oraz tych, którzy wspierają na każdym meczu swoją drużyną i pomagają jej w starciach z rywalami. Jesteście 12 zawodnikiem TS Podbeskidzie, niezbędnym zespołowi.


W ubiegłym tygodniu portal interia.pl informował o możliwości wycofania się Murapolu z finansowania bielskiego klubu z powodu fiaska rozmów ws. przejęcia przez firmę większościowego pakietu udziałów w Podbeskidziu. Tego samego dnia klub wydał komunikat, że wciąż obowiązuje dwuletnia umowa z Murapolem.

Loading...

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj