bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2031

Do Bielska przyjadą liderzy lewicy

Za nami:

W środę do Bielska-Białej przyjadą liderzy Zjednoczonej Lewicy. Tego dnia poznamy liderów listy do Sejmu w naszym okręgu.

czerwone busy
Czerwone Busy, którymi podróżują liderzy Zjednoczonej Lewicy · fot. sld.org.pl


- Jutro około godz. 15.00 liderzy Zjednoczonej Lewicy przybędą czerwonymi busami do Bielska-Białej, by spotkać się z mieszkańcami, zaprezentować główne punkty programu i zachęcać do udziału w wyborach parlamentarnych i oddania głosów na Zjednoczoną Lewicę - mówi Przemysław Koperski, pełnomocnik okręgowy komitetu Zjednoczonej Lewicy.

Przed spotkaniem z mieszkańcami Bielska-Białej zostaną zaprezentowani liderzy listy do Sejmu. W tym gronie znajdują się m.in. znani samorządowcy, społecznicy, ludzie nauki, a także dwóch obecnych parlamentarzystów z naszego regionu. Przypominamy, że listę Zjednoczonej Lewicy w okręgu bielskim otwiera Przemysław Koperski, o czym informowaliśmy w artykule "Koperski "jedynką" w naszym okręgu".

Po konferencji przybyli goście i liderzy listy odbędą wspólny spacer ul. 11 Listopada w kierunku pl. Bolesława Chrobrego i Zamku. Spotkania z mieszkańcami zakończą się około godz. 16.30.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.