bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 września 2011
  • wyświetleń: 2835

Wypadki: siedem osób rannych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Aż siedem osób, w tym czworo dzieci zostało poszkodowanych w wypadkach, do których doszło w czwartek na drogach Bielska-Białej. Szczegółowe okoliczności tych zdarzeń ustalają policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu.

Około 12.55 na ul. Hałcnowskiej, 19-letnia bielszczanka kierująca toyotą, nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i uderzyła w tył jadącego przed nią bmw, a następnie zderzyła się czołowo z volkswagenem touran, kierowanym przez 30-letnią Niemkę. W wyniku zderzenia 10-letni pasażer toyoty w ciężkim stanie trafił do szpitala. Do szpitala trafiły także obie kierujące oraz pasażerowie volkswagena: 2-letnia dziewczynka, roczny chłopczyk oraz 60-letnia kobieta. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dokładnie dwie godziny później na ul. Spółdzielców, 22-letni bielszczanin kierujący seatem potrącił 11-latkę, która wbiegła na ulicę wprost pod nadjeżdżający pojazd. Poszkodowana doznała wstrząśnienia mózgu i złamania ręki. Przewieziono ją do szpitala.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj