bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2015
  • 21 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 1360

Z nożem i młotkiem na zarządcę

Zarzuty gróźb karalnych usłyszał 56-letni bielszczanin, który zaatakował nożem i młotkiem zarządcę budynku przy bielskiej ul. Żywieckiej. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu I w Bielsku-Białej. Za przestępstwo to może teraz trafić za kraty na najbliższe 2 lata.

Bielszczanin został zobowiązany przez administratora bloku do opróżnienia piwnicy, która nie należała do niego i którą zajął bez zgody właściciela. Ponieważ najemca nie uczynił tego we wskazanym terminie, zarządca osobiście poinformował go, że składowane w piwnicy rzeczy usunięte zostaną przez firmę zewnętrzną na jego koszt. Takie stwierdzenie wywołało agresję u 56-latka, który zaatakował administratora nożem i młotkiem, grożąc mu śmiercią. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali awanturnika, który usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.