bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 4771

Pies wypadł z szóstego piętra

We wtorek z szóstego piętra bloku przy ulicy Morskie Oko wypadł pies. Zwierzę nie przeżyło upadku. Wszystkie dowody wskazują na to, że był to nieszczęśliwy wypadek.

blok
Pies wypadł z szóstego piętra · fot. bielsko.info


O sprawie poinformowała nasza czytelniczka. - Z szóstego piętra bloku przy ulicy Morskie Oko 7 jacyś dewianci wyrzucili małego psa przez okno/balkon. Niestety piesek nie żyje, roztrzaskał się na schodach. Z tego co na osiedlu mówią sprawca został przesłuchany przez policję i wypuszczony. Wydaje mi się, że całym tym zdarzeniem powinny zainteresować się media, tak by ci co dopuścili się tego bestialstwa nie pozostali bezkarni ani nie dostali wyroku w zawieszeniu - informuje pani Natalia.

Okazuje się, że śmierć czworonoga była następstwem nieszczęśliwego wypadku. - Mężczyzna z Gdańska odziedziczył mieszkanie po swoich krewnych. Przyjechał do Bielska-Białej ze swoim pieskiem, żeby uporządkować lokal. Podczas jego nieobecności w mieszkaniu zwierzę wypadło z balkonu. Niestety nie przeżyło - relacjonuje nadkomisarz Elwira Jurasz z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Ponadto śledczy natrafili na balkonie, a konkretnie na blaszanym gzymsie, ślady pazurów psa. - Pies ześlizgnął się za barierkę i w ostatniej chwili próbował się jeszcze ratować. Dowody, które zabezpieczyliśmy, wskazują jednoznacznie, że był to po prostu nieszczęśliwy wypadek - dodaje Ewlira Jurasz.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.