Wiadomości

  • 15 września 2011
  • 21 września 2011
  • wyświetleń: 6234

Jesienna moda w Galerii Sfera

W sobotę w ramach jesiennych pokazów mody „Degustacje mody” w Galerii Sfera odbyła się specjalna impreza modowa. Na pokazie „Z fejsa na wybieg” w roli modeli wystąpiło 10 amatorów, laureatów zabawy prowadzonej na fanpage’u Galerii Sfera na portalu FaceBook. Podczas pokazu swoje stylizacje zaprezentowały również użytkowniczki społecznościowego portalu fashion www.meetMylook.com

Na zaproszenie Sfery do nadsyłania zgłoszeń do udziału w pokazie mody odpowiedziało kilkudziesięciu fanów Galerii z Bielska-Białej i okolic. Jury pod przewodnictwem stylistki Ingi Tomali wybrało 10 osób, które zaprezentowały się na wybiegu. Przed pokazem każdy z uczestników udał się ze stylistką na zakupy i wybrał dla siebie ubrania o wartości 300 zł ufundowane przez Galerię Sfera. Osoby, które nie dostały się na pokaz, podczas sobotniego eventu otrzymały nagrody pocieszenia.

Pokaz mody w Galerii Sfera


Idea zorganizowania takiego nietypowego pokazu zrodziła się dosłownie na FaceBooku. Zapytaliśmy kiedyś naszych facebookowych przyjaciół, na jakie imprezy w naszej Galerii czekają. Sporo z nich wskazało pokaz mody. Gdy spytaliśmy, czy sami chcieliby na nim wystąpić, bardzo wielu z nich odpowiedziało pozytywnie. Ten pokaz to z jednej strony nasza odpowiedź na wyraźne sugestie naszych klientów wyrażone za pomocą mediów społecznościowych, a z drugiej strony okazja na kontakt z modą dla tych, którzy się nią interesują - tłumaczy Anna Dworak, Dyrektor Marketingu Galerii Sfera.

Dodatkową atrakcją sobotniej imprezy był udział użytkowniczek portalu społecznościowego http://www.meetMylook.com. Portal ten skierowany jest do wszystkich miłośników mody. Zarówno do osób, które chcą prezentować swój styl ubierania, jak i dla tych, które szukają inspiracji. Na http://www.meetMylook.com można bowiem publikować oraz opisywać (marka, kategoria, cena) zdjęcia własnych stylizacji, komentować ubiory innych, nawiązywać znajomości, prowadzić dyskusje o modzie, korzystać z porad stylistki itd. Podczas pokazu działało specjalne stoisko, przy którym oficjalna stylistka http://www.meetMylook.com udzielała modowych rad każdej chętnej osobie.

Dzięki uprzejmości Galerii Sfera otrzymaliśmy możliwość wystąpienia na pokazach mody w Bielsku-Białej. Zorganizowaliśmy więc na naszym portalu konkurs „Letni przegląd szafy”, by wyłonić modelki, które zaprezentują swoje stylizacje na wybiegu. Użytkowniczki nadsyłały zdjęcia swoich kreacji w następujących kategoriach: „Letni spacer”, „Imprezowa noc” i „Randka w teatrze”. Do konkursu zgłoszono ponad 150 stylizacji. - mówi Mateusz Ryś, współwłaściciel i pomysłodawca portalu.

Galeria Sfera ufundowała w nagrodę konkursie „Letni przegląd szafy” - 1000 zł na zakupy w towarzystwie stylistki. Jej uroczyste wręczenie odbyło się także podczas sobotniej imprezy. Jury pod przewodnictwem Ingi Tomali przyznało tę nagrodę Pameli Szczyglewskiej z Czechowic-Dziedzic.

adv / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj