bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2132

Chcieli się napić w Teatrze Polskim

Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy są podejrzani o uszkodzenie drzwi w budynku bielskiego teatru przy ul. 1 Maja. Chuligani spowodowali szkody, które sięgają blisko tysiąca zł. Za przestępstwo to grozi im teraz do 5 lat za kratkami.

Dwaj młodzi bielszczanie chcieli się schronić przed upałem i w spokoju wypić zakupiony alkohol. Uznali, że dogodnym do tego miejscem będzie zaplecze teatru. Uszkodzili zamki w drzwiach wejściowych prowadzących na zaplecze i gdy już na dobre rozgościli się w niewielkim pomieszczeniu, zostali zatrzymani przez stróżów prawa zaalarmowanych przez pracowników teatru.

Zatrzymanymi okazali się dwaj bielszczanie w wieku 22 i 29 lat. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1 do 1,5 promili alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszeli zarzuty. O ich losie zadecyduje wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.