bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2454

Znamy składy komisji ds. referendum

W niedzielę 6 września odbędzie się referendum krajowe. Prezydent miasta powołał składy Obwodowych Komisji ds. Referendum w Bielsku-Białej.

Wybory prezydenckie i do Rad Osiedli - 10.05.2015
fot. bielsko.info


Składy 80 Obwodowych Komisji ds. Referendum w Bielsku-Białej można znaleźć w załączniku do zarządzenia prezydenta miasta w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego.

W skład obwodowej komisji do spraw referendum powołuje się od 4 do 8 osób spośród kandydatów zgłoszonych przez podmioty uprawnione do udziału w kampanii referendalnej, tj. partie polityczne, stowarzyszenia i inne organizacje społeczne oraz fundacje, które otrzymają od Państwowej Komisji Wyborczej zaświadczenie uprawniające do udziału w tego rodzaju kampanii referendalnej oraz jedną osobę wskazaną przez wójta (burmistrza, prezydenta miasta) spośród pracowników samorządowych gminy lub gminnych jednostek organizacyjnych albo pracowników jednostek, w których został utworzony odrębny obwód głosowania.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.