bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2015
  • 19 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 9405

Do ślubu samochodem prezydenta

W internecie krąży zdjęcie służbowego samochodu prezydenta Bielska-Białej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie weselna dekoracja na Lancii. Czyżby Jacek Krywult udostępniał swój służbowy samochód dla nowożeńców?

prezydent, samochód
To bez wątpienia prezydencka Lancia Thema · fot. Moje City Bielsko-Biała


Zdjęcia zostały opublikowane w niedzielę na facebookowym profilu Moje City Bielsko-Biała. Na fotografiach widać służbową Lancię prezydenta Jacka Krywulta. Przystrojony pojazd jest zaparkowany na chodniku przy kwiaciarni na rogu ulic Wyzwolenia i Stojałowskiego. Czyżby Jacek Krywult udostępnił swój służbowy samochód dla nowożeńców? Zapytaliśmy o to w Urzędzie Miejskim.

- Samochód prezydenta jest przeznaczony do jego dyspozycji. Praktycznie w każdy weekend samochód jest wykorzystywany do celów służbowych. W ten weekend jednak tak nie było. Samochód, na osobistą prośbę jednego z pracowników Urzędu Miejskiego, za zgodą prezydenta został wypożyczony. Podobne przypadki miały już miejsce wcześniej. Warunkiem użyczenia samochodu prezydenta było pokrycie kosztów związanych z paliwem oraz to, że samochód będzie prowadził kierowca, który jest za niego na co dzień odpowiedzialny - tłumaczy Szymon Gąsowski z biura prasowego Urzędu Miejskiego.

Kto chciałby do ślubu pojechać luksusową Lancią prezydenta Jacka Krywulta?

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.