Wiadomości

  • 16 sierpnia 2015
  • 21 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2152

Ciężkie brzmienie na Letniej Scenie

Za nami:

Mają za sobą występ podczas finału WOŚP oraz nagrody w przeglądach muzycznych. Dwa lata temu wydali debiutancką płytę, a w piątek 21 sierpnia wystąpią w Bielsku-Białej podczas Letniej Sceny Sfery.

Fani ciężkiego grania, którzy 21 sierpnia o godzinie 20.00 pojawią się na Placu Bolka i Lolka będą mieli okazję posłuchać wschodzącej gwiazdy polskiej muzyki alternatywnej. W ciągu trzech lat od powstania zespół Imaginarium zdążył wykształcić swój własny, oryginalny styl. Mocne przesterowane riffy, hardrockowa motoryka i ekspresywny wokal składają się na dominujące elementy konstrukcji jego utworów. Pochodząca z Bielska-Białej grupa zagrała szereg koncertów w południowej Polsce, stanęła na podiach przeglądów KNR 2012 i Party Rura 2013, zwyciężyła Cieszyński Pojedynek Rocka 2013 i drugą edycję Podbeskidzkiego Przeglądu Muzycznego.Imaginarium dotarł również do finału Antyfestu 2013, tym samym pojawiając się niejednokrotnie na antenie Antyradia. Obecnie trwa promocja jego debiutanckiego albumu "Imaginary Wonderland", który ujrzał światło dzienne niecałe dwa lata temu. W dziesięciu utworach zamkniętych w 37 minutach można odnaleźć inspiracje grupą HIM i sceną heavymetalową. Formacja w składzie: Daniel Kurtyka - gitara, wokal, Michał Targosz - gitara, Ireneusz Marek - bas, Michał Gajewski - perkusja, wystąpi 21 sierpnia o godzinie 20.00 na placu Bolka i Lolka w Bielsku-Białej.

Cykl koncertów Letnia Scena Sfery odbywa się już szósty raz z rzędu. Organizatorem imprezy jest niezmiennie Galeria Sfera. W lipcu i sierpniu na scenie wystąpiły zarówno gwiazdy światowego formatu, jak Kapela ze Wsi Warszawa, oraz popularne polskie formacje, np. Fisz Emade Tworzywo. Tegoroczny cykl zakończy się koncertem Elektrycznych Gitar.

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj