bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 1921

Motorowerzysta skopał samochód

Policjanci z Bielska-Białej postawili zarzuty mężczyźnie, który we wtorkowy poranek uszkodził stojącego na czerwonym świetle na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Piastowskiej Volkswagena kopiąc i uderzając po jego drzwiach. Straty wynoszą prawie 7 tys. zł.

11 sierpnia około godz. 9.30 policjanci z KP III podjęli interwencję dotyczącą kierującego skuterem, który po zatrzymaniu się na czerwonym świetle przed skrzyżowaniem zszedł z pojazdu i zaczął kopać stojący na jego wysokości na lewym pasie samochód. Kierowca Volkswagena zatrzymał przejeżdżający w pobliżu oznakowany radiowóz z prośbą o pomoc.

Jak się okazało kierowcy od pewnego czasu jechali obok siebie ul. Warszawską. W trakcie jazdy wykonywane były manewry wyprzedzania to jednego, to drugiego pojazdu. Kiedy oba zatrzymały się równolegle na skrzyżowaniu, kierujący skuterem 39-latek zaczął uderzać i kopać w stojący samochód, gdyż jak tłumaczył "poniosły go emocje". Mężczyźnie postawiono zarzut uszkodzenia mienia za co grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.