bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 1728

Podejrzani o kradzieże paliwa

W poniedziałek wieczorem policjanci z Komisariatu Policji IV zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonywanie kradzieży paliwa ze stacji benzynowych na terenie Bielska-Białej i okolicy. Zatrzymani spędzili noc w policyjnym areszcie.

Wczoraj około godziny 20.00 policjanci z IV Komisariatu w Bielsku-Białej w rejonie ulicy Hałcnowskiej zwrócili uwagę na przejeżdżający samochód marki Audi, którym według policyjnych komunikatów mogą przemieszczać się osoby dokonujące kradzieży paliwa. Policjanci zatrzymali pojazd celem dokonania kontroli. Po sprawdzeniu samochodu okazało się, że w środku znajduje się sprzęt, który mógł służyć popełnianiu przestępstw m.in. węże, przewody czy bańki na paliwo.

37 i 26-latek zostali zatrzymani na noc w policyjnym areszcie. Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie wysokości strat oraz wyjaśnienie ewentualnej roli zatrzymanych w dokonywanych kradzieżach.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.