bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 września 2011
  • wyświetleń: 3346

Narkotykowy diler zatrzymany

Policjanci z referatu antynarkotykowego wspólnie z funkcjonariuszami z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali 25-letniego bielszczanina, który handlował narkotykami. Diler usiłował wprowadzić do obrotu blisko 500 porcji odurzających marihuany.

narkotyki
fot. Policja


Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że zatrzymany prowadził swój przestępczy proceder od kilku miesięcy. Narkotyki rozprowadzał wśród znajomych. W czasie jego przeszukania zabezpieczono prawie 500 porcji odurzających marihuany, które dzięki policyjnej akcji nie trafiły do odbiorców.

Sprawca utrzymywał, że narkotyki pochodzą z jego własnej uprawy, którą prowadził z zagajniku w bielskiej dzielnicy Wapienica. Za handel narkotykami grozi mu do 10 lat za kratami. Decyzją bielskiego sądu - na wniosek policji i prokuratury - zatrzymany trafił do aresztu.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.