bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2963

75-latek stracił prawo jazdy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

75-letni kierowca Opla wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, gdzie omal nie potrącił pieszej, a następnie doprowadził do zderzenia z Peugeotem, którego 28-letnia kierująca podróżowała z dwójką małych dzieci w wieku 2 i 3 lat.

Do zatrzymania doszło w środę o godzinie 10.30 na skrzyżowaniu ul. Andersa i Michałowicza. Kierujący Oplem nie zachował ostrożności i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, gdzie omal nie potrącił przechodzącej przez przejście kobiety. Piesza zdążyła w porę odskoczyć i tylko dzięki temu uniknęła potrącenia.

Kierowca kontynuował jazdę, a następnie zderzył się z prawidłowo jadącym Peugeotem, w którym wraz z 28-letnią kierującą podróżowało dwoje małych dzieci. Zderzenie wyglądało groźnie, na szczęście nikt nie ucierpiał. Policjanci zatrzymali kierowcy Opla prawo jazdy. Za naruszenie przepisów ruchu drogowego odpowie on wkrótce przed sądem.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj