bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2291

Po raz kolejny złamał zakaz sądowy

Policjanci z Jasienicy zatrzymali 33-latka, który po raz kolejny złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dodatkowo okazało się, że zatrzymany był poszukiwany przez sąd, bo nie stawił się w wyznaczonym czasie, aby odbyć zasądzoną wobec niego karę pozbawienia wolności.

Kierowca Audi został zatrzymany do kontroli drogowej w Mazańcowicach. Okazało się, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Sąd zatrzymał mu prawo jazdy za jazdę "na podwójnym gazie" i zakazał prowadzenia pojazdów mechanicznych przez okres 3 lat, do 3 sierpnia 2015 roku. W ciągu tych 3 lat zatrzymany zdążył nie tylko naruszyć sądowy zakaz, ale też wpadł po raz kolejny na jeździe w stanie nietrzeźwości. Za przestępstwa te został skazany na karę ponad roku pozbawienia wolności. Nie stawił się jednak w wyznaczonym czasie w zakładzie karnym, więc był poszukiwany.

W miniony piątek, a więc na 3 dni przed upływem obowiązującego go 3-letniego zakazu, został ponownie zatrzymany. Zatem po raz drugi naruszył sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zatrzymany został przewieziony do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższy rok. Czeka go też kolejny wyrok, który usłyszy za popełnione w piątek przestępstwo, za co może teraz trafić do więzienia na kolejny rok.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.