bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 1565

Przegrał pieniądze, które ukradł

Blisko tysiąc złotych padło łupem 23-latka, który okradł salon gier w Rudzicy. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z Jasienicy. Za kradzież grozi mu do 5 lat za kratami.

Do kradzieży doszło w sobotę w nocy. Młody mężczyzna był klientem salonu, a że gra na automatach nie szła mu najlepiej, postanowił się odkuć. Wykorzystał moment, gdy pracownik wyszedł na zaplecze i skradł gotówkę z kasy. Zanim personel zorientował się, że doszło do kradzieży, po rabusiu nie było już śladu.

Policjanci z Jasienicy szybko ustalili personalia sprawcy. Wczoraj go zatrzymali. Skradzione pieniądze sprawca przegrał w kilku innych salonach gier w Bielsku-Białej. W czasie sprawdzeń w policyjnych bazach danych okazało się, że był on poszukiwany za wcześniejsze czyny. Usłyszał już zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.