Wiadomości

  • 29 lipca 2015
  • 22 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 3802

Zostań twarzą kampanii Galerii Sfera

Za nami:

Przed nami kolejna, już IV edycja akcji skierowanej do wszystkich osób, które chcą spróbować swoich sił w modelingu. W ubiegłym roku „z fejsa” na billboard trafiła eteryczna blondynka o pięknych oczach - Paulina Mazurek - zostając twarzą kampanii reklamowej Galerii SFERA. Każdy może pójść w jej ślady.

Udział w akcji to błysk fleszy, praca z profesjonalną ekipą, a przede wszystkim dobra zabawa! Galeria Sfera po raz kolejny organizuje casting na twarz swojej kampanii. Nagrodą dla trójki finalistów będzie m.in. profesjonalna sesja zdjęciowa z pasjonatką fotografii artystycznej - Dianą Błażków. Inspiruje ją klimat baśniowy pełen magii i feerii barw. Jej zdjęcia mogliśmy oglądać podczas czerwcowej wystawy "Mały, wielki świat" zorganizowanej na terenie Galerii Sfera oraz na antenie "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała o swoim projekcie "żywej, porcelanowej lalki" powstałej z fascynacji Timem Burtonem, anime i mangą.

Profesjonalne portfolio to tylko część atrakcji. Na finalistów czekają cenne nagrody rzeczowe. Dla finalistów salon Time Trend przygotował piękne zegarki marek takich jak Fossil czy Casio. Swarovski zapewni blask dzięki wyjątkowej biżuterii, a Perfumeria Douglas zadba o dobór kosmetyków renomowanych marek.

Nagrody rzeczowe to również nie wszystko, największą stawką jest zwycięstwo i możliwość zostania twarzą jednej z kampanii Galerii Sfera. Wygrana otwiera drogę do świata modelingu, o czym mogła przekonać się m.in. Marcelina, zwyciężczyni II edycji „Z fejsa na billboard”.

marcelina ziętek
Marcelina, zwyciężczyni II edycji „Z fejsa na billboard”.


Aby wziąć udział w akcji, wystarczy w dniach 27.07-23.08 wysłać zgłoszenie na adres: fb@sfera.com.pl. Nadesłane zdjęcia będą na bieżąco publikowane na blogu http://www.zfejsana.pl. O tym, kto przejdzie do kolejnego etapu, zdecydują jurorzy, typując 10 dziewczyn i zapraszając je na casting, podczas którego zostaną wyłonione 3 finalistki akcji "Z fejsa na billboard". O zwycięstwie zdecyduje efekt sesji zdjęciowej, zorganizowanej 4 września i to na jej podstawie jurorzy wybiorą laureatkę akcji.

- Udział w sesji zdjęciowej, współpraca ze stylistami i profesjonalne portfolio, które może stać się początkiem kariery. To argumenty, które powinny przekonać wszystkich niezdecydowanych - mówi Joanna Bierówka, Menadżer ds. Marketingu Galerii Sfera. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas jesiennych pokazów mody Galerii Sfera.

Regulamin i więcej informacji na temat akcji na stronie: http://www.zfejsana.pl

Zostań twarzą kampanii Galerii Sfera

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj