bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 września 2011
  • wyświetleń: 2198

Oszuści skradli ogrodzenie

Bramka ogrodzeniowa o wartości 2 tys. zł. padła łupem dwójki złodziei w wieku 50 i 46 lat. Sprawcy zdemontowali ją z ogrodzenia posesji przy ul. Sempołowskiej w Bielsku-Białej.

Do kradzieży doszło w sobotę w samo południe. Złodzieje manipulowali coś przy ogrodzeniu, a na pytanie jednej z współwłaścicielek posesji stwierdzili, że zostali wezwani do naprawy skrzypiącej bramki. Kiedy po jakimś czasie kobieta zauważyła jej brak, rozpytała sąsiadów o awarię, o której lokatorzy nic nie wiedzieli. Żaden z nich nie wzywał też na miejsce fachowców.

Powiadomieni o kradzieży policjanci szybko ustalili personalia sprawców i ich zatrzymali. Ustalono, że skrzydło kutej bramy o wartości 2 tys. zł. sprzedali w skupie złomu za 20 zł. Skradzione mienie odzyskano. Zatrzymani będą teraz oglądać „wolność” zza krat bramy więziennej, gdzie mogą trafić na najbliższe 5 lat.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.