Wiadomości
- 12 września 2011
- wyświetleń: 2751
Oszuści skradli ogrodzenie
Bramka ogrodzeniowa o wartości 2 tys. zł. padła łupem dwójki złodziei w wieku 50 i 46 lat. Sprawcy zdemontowali ją z ogrodzenia posesji przy ul. Sempołowskiej w Bielsku-Białej.
Do kradzieży doszło w sobotę w samo południe. Złodzieje manipulowali coś przy ogrodzeniu, a na pytanie jednej z współwłaścicielek posesji stwierdzili, że zostali wezwani do naprawy skrzypiącej bramki. Kiedy po jakimś czasie kobieta zauważyła jej brak, rozpytała sąsiadów o awarię, o której lokatorzy nic nie wiedzieli. Żaden z nich nie wzywał też na miejsce fachowców.
Powiadomieni o kradzieży policjanci szybko ustalili personalia sprawców i ich zatrzymali. Ustalono, że skrzydło kutej bramy o wartości 2 tys. zł. sprzedali w skupie złomu za 20 zł. Skradzione mienie odzyskano. Zatrzymani będą teraz oglądać „wolność” zza krat bramy więziennej, gdzie mogą trafić na najbliższe 5 lat.
Powiadomieni o kradzieży policjanci szybko ustalili personalia sprawców i ich zatrzymali. Ustalono, że skrzydło kutej bramy o wartości 2 tys. zł. sprzedali w skupie złomu za 20 zł. Skradzione mienie odzyskano. Zatrzymani będą teraz oglądać „wolność” zza krat bramy więziennej, gdzie mogą trafić na najbliższe 5 lat.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematKradli materiał z zakładu produkującego profile aluminiowe. Są zatrzymani, jedna osoba poszukiwana
Ukrainka okradła dwie drogerie jednego dnia. Łup wart 1200 zł odzyskany
Złodziej połasił się na zestaw klocków. Użył przemocy wobec pracownicy sklepu
[FOTO] Zuchwała kradzież hulajnogi elektrycznej. Policjanci zatrzymali dwóch sprawców
Obcokrajowiec ukradł alkohol i zaatakował ochroniarza. Został "wyproszony" z naszego kraju
Kradł klocki Lego bez opamiętania w galerii handlowej. 32-latek w rękach policji
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







