bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 27 lipca 2015
  • wyświetleń: 2976

Nowe tereny rekreacyjne - zdjęcia

Wydział Gospodarki Miejskiej na bieżąco realizuje zadania związane z budową oraz modernizacją terenów rekreacyjnych w naszym mieście. W ostatnim czasie zrealizowano szereg inwestycji.

Nowe urządzenia na placach zabaw · fot. UM Bielsko-Biała


Zakończone zostały dwa projekty dofinansowane ze środków europejskich, które obejmowały budowę i rozbudowę terenów rekreacyjnych w czterech lokalizacjach: przy ul. Babiogórskiej na terenie Osiedla Beskidzkiego, w parku przy ul. Bartniczej na terenie Osiedla Karpackiego, przy ul. Bohaterów Warszawy oraz w parku przy ul. Spółdzielców / Skarżyńskiego.

Obecnie trwa także modernizacja placu zabaw w parku przy ul. św. Jana Chrzciciela, a w ramach Budżetu Obywatelskiego zrealizowane zostało zadnie związane z budową "siłowni pod chmurką" w Hałcnowie. O nowe urządzenia został uzupełniony plac zabaw usytuowany w Cygańskim Lesie. Rozpoczęto również realizację prac związanych z doposażeniem placów zabaw na terenie Osiedla Mieszka I oraz przy ul. Leśników.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.