bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 lipca 2015
  • wyświetleń: 1588

Oprawca musi opuścić dom

Policjanci z komisariatu IV w Bielsku-Białej zatrzymali 53-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o przemoc domową. Za swoje czyny grozi mu do 5 lat więzienia. Prokurator zdecydował, że sprawca musi opuścić zajmowany do tej pory dom. Zakazał mu też zbliżania się do siostry, nad którą domowy oprawca znęcał się od dłuższego czasu.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w bielskich Komorowicach, gdzie nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę z krewnymi. W czasie kłótni zaatakował swoją młodszą siostrę. Pobił kobietę, niszczył sprzęty domowe. Mężczyzna był agresywny także wobec interweniujących stróżów prawa. Szybko go obezwładniono i zakuto w kajdanki.

Po nocy spędzonej w policyjnej celi awanturnik usłyszał zarzuty. Wczoraj został doprowadzony do prokuratury. Prokurator nakazał mu opuścić dom, w którym zamieszkiwał do tej pory wspólnie z siostrą i aby zapobiec eskalacji agresji wobec kobiety, zakazał mu zbliżania się do pokrzywdzonej. Za przemoc domową zatrzymanemu grozi do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.