bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 listopada 2010
  • wyświetleń: 3214

Zlodziej na szkolnej dyskotece

W czasie szkolnej dyskoteki, 10-latek skradł swoim rówieśnikom aż pięć telefonów komórkowych i odtwarzacz MP4. Złodziej został zatrzymany przez policjantów. Odzyskano też skradzione przez niego rzeczy.

Policja
fot. Policja


W czwartek w jednej ze szkół podstawowych powiatu bielskiego trwała dyskoteka. Podczas, gdy dzieci bawiły się w najlepsze, jeden z ich rówieśników wpadł na pomysł szybkiego i łatwego zdobycia łupów. Wdarł się cichaczem do szatni i przeszukał kurtki uczniów. Skradł aż pięć telefonów komórkowych i odtwarzacz MP4. Nauczyciele natychmiast zaalarmowali stróżów prawa o kradzieży.

Policjanci nie mieli większych problemów z ustaleniem złodzieja, który jako jeden z pierwszych opuścił szkolną zabawę. 10-latek przyznał się do kradzieży i wskazał miejsce, gdzie ukrył łupy. Policjanci odnaleźli skradzione telefony i odtwarzacz w opuszczonym budynku, niedaleko miejsca zamieszkania nieletniego.

O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce Sąd Rodzinny.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.