bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 września 2011
  • wyświetleń: 2383

Napadli na policjantów

Do dziesięciu lat więzienia grozi dwójce bielszczan w wieku 18 i 19 lat, za czynną napaść na interweniujących policjantów. Do zdarzenia doszło w sobotnią noc na bielskiej ul. Ikara.

Policjanci interweniowali wobec dziesięcioosobowej grupy osób, która awanturowała się i zakłócała spokój mieszkańców. Widok umundurowanych stróżów prawa nie zrobił jednak większego wrażenia na rozjuszonych i pijanych awanturnikach. Najwyraźniej uznali, że w „grupie siła” i zaatakowali policjantów, próbując odbić kolegę, którego legitymowali funkcjonariusze. Szarpali ich za mundury, usiłowali kopać i uderzać w twarz. Na pomoc wezwano posiłki z centrum miasta. Policjanci zatrzymali dwóch najbardziej agresywnych chuliganów.

Badanie alkomatem wykazało, że mieli we krwi od 1-2 promili alkoholu. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszeli zarzuty czynnej napaści na policjantów o charakterze chuligańskim, za co grozi im nawet do 10 lat więzienia. O dalszym losie zatrzymanych rozstrzygnie prokuratura, gdzie trafiły już wnioski o ich tymczasowe aresztowanie.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.