bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 lipca 2015
  • 7 lipca 2015
  • wyświetleń: 4482

PiS: nie będzie opłat za obwodnicę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

Jeśli Prawo i Sprawiedliwość dojdzie do władzy, zostanie zniesiona opłata z przejazd północno-wschodnią obwodnicą Bielska-Białej - zapowiadają parlamentarzyści PiS-u z Bielska-Białej.

viatoll, obwodnica
Bramka viaTOLL · fot. viatoll.pl


Na poniedziałkowej konferencji prasowej Stanisław Szwed i Stanisław Pięta przedstawili główne postulaty, które Prawo i Sprawiedliwość razem ze zjednoczoną prawicą zaprezentowało na konwencji programowej w Katowicach. Posłowie mówili m.in. 500 zł dodatku na drugie i kolejne dziecko, opodatkowaniu sieci sklepów wielkopowierzchniowych i wprowadzeniu podatku bankowego, a także o powrocie do wieku emerytalnego sprzed reformy Platformy Obywatelskiej.

Parlamentarzyści przedstawili również propozycje adresowane konkretnie do mieszkańców Bielska-Białej. - Mamy jasny program dotyczący Podbeskidzia. Chcemy dokończenia budowy drogi S69 z tzw. obejściem Węgierskiej Górki, budowy drogi S1 z Bielska-Białej do Mysłowic, należy również wyremontować linię kolejową relacji Katowice - Bielsko-Biała. Jeżeli PiS wygra jesienią wybory to na pewno zniesiemy opłaty za przejazd drogą S69 w granicach naszego miasta. Mieszkańcy Podbeskidzia mają zatem prosty wybór podejmując za kilka miesięcy decyzję - mówił poseł Stanisław Pięta.

poseł szwed
Poseł Stanisław Szwed kandydatem na ministra w ewentualnym rządzie PiS-u? · fot. bielsko.info


Podczas konwencji programowej Stanisław Szwed poprowadził panel dotyczący pracy i polityki społecznej. Nazwisko parlamentarzysty broniącego interesów związków zawodowych bardzo często pojawia się w kontekście przyszłego Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

- Nie ma żadnych rozmów w tym kierunku. Na razie zakładamy, że wygramy jesienne wybory, później będziemy podejmować personalne decyzje. Nie ukrywam, że od wielu lat blisko współpracuję z Beatą Szydło. Jeżeli dostanę taką propozycję od pani premier to wtedy się zastanowię - tłumaczył poseł z Grodźca.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj