Reklama

Wiadomości

  • 16 czerwca 2015
  • 21 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2308

Pchli targ na os. Polskich Skrzydeł

Za nami:

W niedzielę 21 czerwca na terenie boiska sportowego przy pętli autobusowej na osiedlu Polskich Skrzydeł odbędzie się kolejna wyprzedaż garażowa bądź jak kto woli pchli targ. Organizatorem wyprzedaży jest miejscowa Rada Osiedla.

Impreza będzie połączona ze zbiórką zużytych baterii, płyt CD/DVD, plastikowych nakrętek. W wyprzedaży mogą wziąć udział wszyscy chętni, z wyjątkiem firm zajmujących się profesjonalną sprzedażą. Zabroniony jest handel przedmiotami niebezpiecznymi (np. petardami), niedopuszczonymi do sprzedaży, wymagającymi koncesji lub posiadanie, których jest niezgodne z prawem.

Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty. Każdy uczestnik tworzy samodzielne stoisko od godz. 9:00, które po zakończeniu powinien po sobie posprzątać. Wyprzedaż odbędzie się w godz. 10.00 do 13.00. Wstęp wolny od opłat.

W razie deszczu wyprzedaż będzie odwołana. Więcej szczegółów pod nr telefonu 502336573 lub adresem: radaosiedlapolskichskrzydel@gmail.com.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.