bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 września 2011
  • wyświetleń: 2296

Wypadki: poszukują świadków

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Policja poszukuje świadków wypadków drogowych do jakich doszło w dniu 26 sierpnia w Bielsku-Białej.

Policjanci zwracają się do Państwa o pomoc w dwóch sprawach.

W dniu 26 sierpnia ok. 21.00 w Bielsku-Białej na ul. Hałcnowskiej doszło do zderzenia motocykla marki Honda z samochodem osobowym marki Hyundai, w wyniku czego 21-letnia pasażerka motocykla poniosła śmierć. Policja zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami tego wypadku lub posiadają jakąkolwiek wiedzę na ten temat, w szczególności do kierowców innych pojazdów, które poruszały się przed i za motocyklem o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej ul. Rychlińskiego 17, telefon 33 812-12-30, 33 812-13-76 lub 997.

Tego samego dnia ok. 4.00 na skrzyżowaniu ulic Andersa i Hodowców kierujący pojazdem ciężarowym, w trakcie wykonywania manewru skrętu w lewo uderzył narożnikiem naczepy rowerzystę, który w wyniku potrącenia zjechał z drogi do rowu melioracyjnego, doznając obrażeń ciała. Kierujący samochodem ciężarowym oddalił się z miejsca zdarzenia. Świadków wypadku prosimy o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej pod nr telefonu 33 812-12-30 lub 997.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj