bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 września 2011
  • wyświetleń: 6372

Nowy budynek Urzędu Celnego

W Bielsku-Białej otwarto nowy budynek Urzędu Celnego. Mieści się on przy ulicy Regera 30.

Uroczystego otwarcia dokonali Szef Służby Celnej, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów Jacek Kapica, Prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult, naczelnik Urzędu Celnego w Bielsku-Białej Krzysztof Kasztura oraz dyrektor Izby Celnej w Katowicach Włodzimierz Wołczew. Budynek jest przygotowany do pracy dla ponad 150 osób. Jest funkcjonalny, nowoczesny, a jego wyposażenie i warunki pracy spełniają najwyższe standardy.

Nowy budynek Urzędu Celnego · fot. UM Bielsko-Biała


Usytuowanie obiektu i fakt posiadania dużej liczby miejsc parkingowych niewątpliwie ułatwi dostępność Służby Celnej dla podmiotów gospodarczych. Po raz pierwszy w historii Urzędu Celnego w Bielsku-Białej wszystkie wewnętrzne komórki organizacyjne zostały usytuowane w jednym miejscu, co wpłynie pozytywnie na sprawność obsługi. Remont i adaptacja budynku zostały przeprowadzone w ramach wieloletniego programu „Modernizacja Służby Celnej w latach 2009-2011”.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.