Reklama

Wiadomości

  • 10 czerwca 2015
  • 13 czerwca 2015
  • wyświetleń: 5009

TV: po zatrzymaniu śpiewał pieśni

W poniedziałek w Wilkowicach policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej zatrzymali mężczyznę, który włamał się do samochodu, z którego skradł torbę z rzeczami osobistymi oraz uszkodził inny pojazd wybijając w nim przednią szybę.Zdarzenie miało miejsce około godz. 13.00, kiedy to 32-letni mieszkaniec powiatu bielskiego wybił boczną szybę zaparkowanego pojazdu, a następnie skradł znajdującą się wewnątrz torbę powodując tym samym straty na kwotę około 600 zł.Ponadto uszkodził kolejny samochód wybijając w nim przednią szybę.

Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali mężczyznę odzyskując skradzioną torbę. Mężczyzna w radiowozie zachowywał się co najmniej dziwnie. 32-latek śpiewał piosenki obrażając przy tym funkcjonariuszy policji i obecnych na miejscu świadków zdarzenia. Za kradzież z włamaniem można otrzymać karę nawet 10 lat, natomiast za uszkodzenie mienia do 5 lat pozbawienia wolności.

Po zatrzymaniu śpiewał pieśni - 09.06.2015 · fot. bielsko.info

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.