Reklama

Wiadomości

  • 2 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2263

Pobił znajomych, zniszczył komputer

Policjanci z komisariatu IV zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który w jednym z bielskich mieszkań pobił właścicieli i uszkodził należący do nich sprzęt komputerowy.

Mężczyzna poprosił znajomych o udostępnienie komputera z dostępem do internetu. Zalogował się na swoje konto bankowe, a następnie zatelefonował do konsultantów w banku, zarzucając im, że okradli jego rachunek. Jego agresja rosła z minuty na minutę i kiedy rozmowy telefoniczne nie odniosły rezultatu, rozładował swoją frustrację na sprzęcie komputerowym. Zrzucił na podłogę monitor, skopał komputer powodując szkody w wysokości blisko 2000 zł.

Kiedy i to nie poskutkowało, zaatakował właścicieli mieszkania i groził im śmiercią. 33-letni mężczyzna i jego o rok młodsza partnerka wezwali na miejsce policjantów, którzy obezwładnili napastnika i zakuli go w kajdanki. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik blisko promila alkoholu. Sprawca został zatrzymany. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty. W czasie przesłuchania tłumaczył się, że nic nie pamięta z poprzedniego dnia. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.