bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 28 maja 2015
  • wyświetleń: 2244

Odzyskali samochód warty 250 tys. zł

Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej odzyskali ciężarowego Renaulta, wyposażonego w specjalistyczną wiertnicę i płuczkę, wartego ćwierć miliona złotych. Zatrzymali też 55-letniego mężczyznę, który pomagał ukryć ten samochód i zacierał ślady przestępstwa.

Do przestępstwa tego doszło w listopadzie zeszłego roku w Lublinie. Policjanci pracując nad sprawą przywłaszczenia specjalistycznego samochodu ustalili, że może on się znajdować w Międzyrzeczu Górnym. Tam też wkroczyli na jedną z prywatnych posesji zatrzymując 55-latka na gorącym uczynku przemalowywania karoserii pojazdu.

Samochód został odzyskany. Policjanci zwrócili go właścicielowi. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. W dalszym ciągu trwają czynności zmierzające do zatrzymania osób odpowiedzialnych za przywłaszczenie tego pojazdu.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.