bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 maja 2015
  • wyświetleń: 2661

Nie chcą rozmawiać ws. podwyżek

Pracownicy Szpitala Psychiatrycznego nie mogą doprosić się rozmów ze Starostwem Powiatowym, które jest organem założycielskim placówki. Przypominamy, że personel bielskiego "psychiatryka" od kilku lat domaga się podwyżek.

Protest służby zdrowia pod starostwem - 12.05.2015
Protest służby zdrowia pod starostwem - 12.05.2015 · fot. bielsko.info


12 maja pod siedzibą Starostwa Powiatowego odbyła się pikieta pracowników Szpitala Psychiatrycznego. Podczas demonstracji przedstawiciele placówki złożyli petycję w sprawie zorganizowania rozmów z organem założycielskim szpitala, czyli powiatem.

- Starostwo Powiatowe w dalszym ciągu nie widzi powodu, aby się z nami spotkać. Starostwo odmawia spotkania, a jednocześnie deklaruje dalszą "owocną współpracę". Twierdzi, że włączy się do rozmów w momencie "wyczerpania wszystkich innych możliwości porozumienia''. Wynika z tego dla nas, że strajk i demonstracja to według władz jeszcze nie ostateczność. Ciekawe co pracownicy mają jeszcze zrobić, aby zaangażować do wspólnych rozmów osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie jednostek medycznych na Podbeskidziu - pyta Grzegorz Święch, przedstawiciel Szpitala Psychiatrycznego.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.