bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 maja 2015
  • wyświetleń: 1231

Notorycznie okradał starsze kobiety

Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej zatrzymali 19-latka, który jest podejrzany o rozbój. Napastnik zaatakował na ulicy 67-letnią bielszczankę i skradł jej pieniądze. Zatrzymany okradł też 75-letnią kobietę. Za przestępstwa te może mu teraz grozić nawet do 12 lat za kratami.

W minioną sobotę, tuż przed 7.00, na ul. Jutrzenki sprawca zaatakował bielszczankę. Odepchnął ja, a w czasie szarpaniny wyrwał z jej ręki gotówkę - w sumie 150 zł. Policjanci poszukiwali napastnika. Szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć dobrze im znany 19-latek. Sprawca został zatrzymany.

Rozbój, którego dopuścił się w minioną sobotę, to nie jedyny czyn, który ma na swoim koncie. Końcem kwietnia przy jednym z bankomatów na ul. Jutrzenki zaobserwował kobietę, która wypłacała pieniądze. Podbiegł do niej i wyrwał z jej rąk 100 zł. W przeszłości zatrzymany był już notowany za podobne czyny. Dzisiaj usłyszał kolejne zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.