bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 15 maja 2015
  • 16 maja 2015
  • wyświetleń: 4692

Namawiali do głosowania na Dudę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

Przewodniczący PiS-u, wicemarszałek Sejmu oraz kilku posłów Prawa i Sprawiedliwości - to zaciąg opozycji, która w sobotę namawiała bielszczan do głosowania na kandydata PiS-u - Andrzeja Dudę.

Namawiali do głosowania na Dudę - 16.05.2015 · fot. bielsko.info


- Z uwagi na ogromną przewagę medialną PO, dyskryminację polityków PiS w mediach, a nawet dość ordynarne zagrywki np. P. Tadli, musimy postarać się, aby w normalnych rozmowach na ulicach Bielska-Białej, Żywca, Pszczyny, Cieszyna, Skoczowa, Czechowic-Dziedzic, Szczyrku i Bestwiny mieszkańcy naszego regionu mieli możliwość zapoznania się zamierzeniami Andrzeja Dudy - mówi poseł Stanisław Pięta, współorganizator wydarzenia.

Do Bielska-Białej przyjechał wicemarszałek Sejmu RP Marek Kuchciński, przewodniczący klubu Mariusz Błaszczak, Marek Opioła poseł z Komisji Służb Spec., prof. Mariusz Orion Jędrysek znawca zasobów geologicznych kraju, Wojciech Jasiński b. Minister Skarbu, Andrzej Jaworski poseł z Gdańska i zarazem były prezes Stoczni Gdańskiej, oraz posłowie Jerzy Materna i Dariusz Piontkowski.

Obok już wymienionych parlamentarzystów z bielszczanami spotkali się także: Krzysztof Michałkiewicz, Robert Kołakowski, Andrzej Bętkowski, Sławomir Kłosowski, Michał Jach, senator Jerzy Chróścikowski, Marek Polak i Marek Matuszewski oraz radni klubu Prawa i Sprawiedliwości z Bielska-Białej.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj