bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 15 maja 2015
  • 20 maja 2015
  • wyświetleń: 3785

Dziecko na tylnej półce - wideo

W katowickiej komendzie wojewódzkiej od ubiegłego roku działa zespół do zwalczania agresywnych zachowań w ruchu drogowym. W ostatnich dniach na policyjną skrzynkę trafił bardzo nietypowy film.

Na skrzynkę poczty elektronicznej prowadzonej przez śląska drogówkę wpłynął film, na którym widać Daewoo Tico. W samochodzie tym przewożone jest dziecko, które jednak nie siedzi w foteliku, ani nie jest zapięte pasami, za to podróż spędza na tylnej półce pojazdu. Policjanci z katowickiego zespołu ustalają teraz gdzie i kiedy został zarejestrowany ten film oraz kto kierował samochodem w tak nieodpowiedzialny sposób przewożąc dziecko. Po ustaleniu tych danych materiały przekazane zostaną do właściwej miejscowo jednostki policji.Wszystkich, którzy są świadkami agresywnych, bądź innych łamiących przepisy zachowań na drodze, policja prosi o nadsyłanie materiałów na następujący adres e-mail: stopagresjidrogowej@ka.policja.gov.pl

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.