bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 maja 2015
  • wyświetleń: 3194

Po przebudowie rozpoczną remont?

Pod koniec czerwca, a możne nawet i wcześniej, zakończy się przebudowa kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach. Po zakończeniu prac może rozpocząć się remont wcześniejszego odcinka DK1 w stronę Katowic.

dk1
Przebudowa jezdni w kierunku Katowic - · fot. bielsko.info


Termin zakończenia przebudowy drogi krajowej nr 1 to koniec czerwca 2015 roku. Być może jednak drogę uda się dopuścić do ruchu wcześniej. - To jest termin umowny. Im wcześniej uda się zakończyć pracę tym wcześniej dopuścimy zamknięty odcinek do ruchu. Będzie to korzystne zarówno dla wykonawcy, który będzie mógł swoje siły "przerzucić" na inną budowę, jak i dla wszystkich użytkowników DK1 - mówi Marek Prusak, rzecznik prasowy katowickiego oddziału GDDKiA.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozważa remont kolejnego odcinka drogi krajowej nr 1, który znajduje się bezpośrednio przed przebudowanym fragmentem drogi od strony Katowic. - Przed przebudowywanym odcinkiem "jedynka" wskazuje na duże zużycie. Zastanawiamy się, czy czasem nie poprawić tego odcinka - dodaje Marek Prusak.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.