Wiadomości
- 7 maja 2015
- 8 maja 2015
- wyświetleń: 7202
Kto na Prezydenta? - sonda i ankieta
W niedzielę 10 maja Polacy dokonają wyboru Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Na kogo będą głosować bielszczanie? Wyniki naszej sondy ulicznej i ankiety są bardzo rozbieżne.
Wyniki ankiety prezydenckiej na portalu bielsko.info są dość zaskakujące. Większość ankietowanych opowiedziała się za kandydaturą Pawła Kukiza, który z 62-procentowym poparciem zdecydowanie pokonał swoich konkurentów. Na drugim miejscu uplasował się Andrzej Duda, na trzecim Janusz Korwin-Mikke. Zaskakująco niskie poparcie wśród czytelników naszego portalu ma dotychczasowy prezydent Bronisław Komorowski, na którego chce zagłosować zaledwie 4 procent ankietowanych. Łącznie w ankiecie wzięło udział 130 osób.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematPoseł Bronisław Foltyn przemawiał w Sejmie z olbrzymim pudłem prezerwatyw i balonem w ręce
Protesty branży odzieżowej i obuwniczej. Konfederacja przeciw rozszerzeniu systemu SENT
Młodzi Razem składają wnioski do samorządów. Chodzi o transkrypcję małżeństw osób tej samej płci
Dariusz Szostek - mieszkaniec Jaworza sędzią Trybunału Konstytucyjnego
„Szwajcarska” kasa nie dla Bielska-Białej?
Apelują o mniejsze klasy i lepszą jakość nauczania
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







