bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 maja 2015
  • wyświetleń: 2121

Niezależni.BB znów kolportują gazetę

Od poniedziałku - 4 maja - w Bielsku-Białej kolportowany jest wydany nakładem Stowarzyszenia Niezależni.BB "Niezależny kurier osiedlowy", w którym znaleźć można wszystkie niezbędne wiadomości dotyczące zbliżających się wyborów do Rad Osiedli w Bielsku-Białej. Gazeta jest bezpłatna.

W numerze znalazły się między innymi informacje o tym jak i gdzie głosować w wyborach do rad osiedli, które odbędą się już w najbliższą niedzielę 10 maja. Zamieszczone zostały w nim także listy kandydatów do wszystkich rad osiedli w Bielsku-Białej. Poza tym w gazecie znalazły się informacje o kompetencjach rad osiedlowych i powodach, dla których warto głosować na te rady. Nie zabrakło także wywiadów.

O praktycznych możliwościach rad osiedlowych opowiada Przewodniczący Rady Osiedla Mikuszowice Krakowskie Jerzy Bauer, zaś o półrocznych doświadczeniach pracy radnej - przewodnicząca Niezależnych.BB - Małgorzata Zarębska. Całość uzupełniają prezentacje kilkunastu kandydatów do rad osiedli.

Kurier, wydany w nakładzie 10 tysięcy egzemplarzy, rozpowszechniany jest przez kandydatów na radnych osiedlowych, kolportowany jest też do skrzynek pocztowych. Gazetę można także znaleźć w wielu sklepach.

Wersja elektroniczna Kuriera dostępna jest na stronie internetowej Stowarzyszenia Niezależni.BB. Przypominamy również o naszym serwisie wyborczym www.wybory.bielsko.info, w którym można znaleźć wiele cennych informacji związanych z nadchodzącymi wyborami do Rad Osiedli.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.