bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 maja 2015
  • wyświetleń: 3929

"Kosmiczny" szalet na Starówce

Urzędnicy w końcu postanowili rozwiązać problem braku toalety w okolicach bielskiego Rynku. Już niebawem przy ulicy Kopernika powstanie miejski szalet. Będzie w pełni zautomatyzowany.

toaleta
Elewacja frontowa szaletu miejskiego · fot. mat. przetargowe


Urząd Miejski ogłosił przetarg na budowę szaletu miejskiego, który powstanie obok istniejącego parkingu przy ulicy Kopernika. Całoroczna toaleta będzie w pełni zautomatyzowana. Kabina dla użytkowników zostanie wyposażona w urządzenia sterowania elektronicznego: przesuwne drzwi wejściowe połączone z elektronicznym poborem monet, muszlę ustępową z automatycznym spłukiwaniem oraz myciem, suszeniem i dezynfekcją, automatyczny podajnik papieru toaletowego, automatyczny zestaw umywalkowy z funkcją sekwencyjnego podawania mydła, ciepłej wody i suszenia rąk, automatyczne zmywanie podłogi po wyjściu użytkownika.

Toaleta, choć w kontenerze, będzie wykończona z zewnątrz płytami granitowymi. Wyglądem ma nawiązywać do bielskiej Starówki.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.