bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 maja 2015
  • 12 maja 2015
  • wyświetleń: 1952

Pokonkursowa wystawa w Gemini

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

„Jestem góralem, sobą! Maluję niepokoje swojego serca, miłość do tego co kocham od lat dziecięcych" - tak Ignacy Bieniek opisywał swoją twórczość artystyczną. Jego tradycję z powodzeniem kontynuują uczestnicy XXI Konkursu Malarstwa Nieprofesjonalnego im. Ignacego Bieńka.

Reklama

Na XXI Konkurs Malarstwa Nieprofesjonalnego im. Ignacego Bieńka nadesłano 410 prac 177 autorów. Indywidualizm plastycznego widzenia, hiperrealizm, impresyjność i nastrojowość, rzetelny realizm portretu to tylko niektóre cechy wyróżnionych prac. Należy zwrócić uwagę na fakt stale podnoszącego się poziomu artystycznego konkursu, co jest efektem coraz lepszego opanowania warsztatu malarskiego zarówno przez laureatów, jak również wszystkich jego uczestników.

Gemi Park Bielsko-Biała od lat wspiera Miejski Dom Kultury w organizacji wystawy, fundując nagrody dla laureatów konkursu. Wspólnie z Domem Kultury Włókniarzy mają zaprasza miłośników twórczości Ignacego Bieńka na wystawę pokonkursową. Można ją oglądać w centrum handlowym do 12 maja. Podczas finisażu wystawy nie zabraknie góralskiej atmosfery, którą swym występem o godzinie 13.00 zapewni kapela góralska.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj