bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 4530

Obchody Święta Konstytucji w Bielsku

Za nami:

Jak co roku na pl. Ratuszowym o godzinie 10.00 rozpoczną się uroczystości związane z obchodami Święta Konstytucji 3 Maja. W ich trakcie zaplanowano okolicznościowe wystąpienia, a także defiladę Kompanii Honorowej 18. Batalionu Powietrznodesantowego i złożenie kwiatów przy pomniku Konfederatów Barskich.

Około godziny 10.30 odbędzie się przemarsz Kompanii Honorowej Wojska Polskiego, Policji, Straży Pożarnej, przedstawicieli władz wojewódzkich i miejskich, Młodzieżowej Rady Miasta, Bielskiej Orkiestry Dętej-Formacji Wojskowej, pocztów sztandarowych organizacji kombatanckich, Harcerzy ZHP i ZHR oraz stowarzyszeń i szkół ulicami: ks. Stojałowskiego, Wzgórze, Rynek, Cieszyńską do Katedry p.w. św. Mikołaja.

Święto Konstytucji 3 Maja w Bielsku
Święto Konstytucji 3 Maja w Bielsku · fot. UM Bielsko-Biała


Uroczystościom towarzyszą również inne wydarzenia. Wśród nich Koncert Patriotyczny z okazji święta flagi, który odbędzie się w Bielskim Centrum Kultury. 3 maja o godzinie 13.00 rozpocznie się także festyn rodzinny „Bielsko-Biała, moja mała ojczyzna”, który odbędzie się na bielskich Błoniach. Natomiast przy Hali Widowiskowo-Sportowej o godziny 18.00 trwać będzie Majówka z zespołem T-Love. Wstęp jest wolny.

BM / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.